Neohodnotené

Bataleon Snowboard Chaser komplet

Pánsky komplet snowboard Bataleon a viazanie Switchback tvoria spolu dokonalú dvojicu na super jazdenie.

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 3548/155
Značka: Bataleon
€539 –26 % €399,95
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
panske snowboard sety bataleon chaser 1 51934941 3 thumb 1
Tip Výpredaj
€539 –26 %

Pánsky komplet snowboard Bataleon a Switchback. Na výber niekoľko veľkostí dosiek/veľkosť viazania. Neváhajte nás kontaktovať a poradime vám s výberom, pripadne obmenime produkty podla skladových zasob... 

 

1. SNOWBOARD

VHODNÉ PRE JAZDCOV: PÁNSKÝ – ZAČIATOČNÍK / POKROČILÝ / SKUSENÝ

URČENÉ NA: PARK / FREESTYLE / ZJAZDOVKA / PRAŠAN

TVAR: 99% TWIN / 3BT / MIERNÝ CAMBER

TVRDOST: 3 (Stupnica tvrdosti, kde 1 je najmäkšie a 10 najtvrdšie)

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE: Triple Base Technology (3BT): patentovaná technologia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu asi vo všetkých ohľadoch. Spočívá v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná čásť snowboardu je rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začíná zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré nabíjajú 3BT technológiu a dodává jej ešte väčší pop. 3BT dodává snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany!!! 

3BT: Freestyle

99% twin tip

Core Core: Drevené jadro zložene z Topoľa a Buku

Sklznica Super Slick X

Bi-Ax laminácia

 

2. VIAZANIE Switchback Chaser

VHODNÉ PRE JAZDCOV:

PÁNSKÝ – ZAČIATOČNÍK / POKROČILÝ / SKÚSENÝ

URČENÉ NA: FREESTYLE / FREERIDE / ZJAZDOVKA

POUŽITÉ KOMPONENTY:

Origin Base: základňa je čo najviac odľahčená o nadbytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou obímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvelo tlmí všetky vibrácie a dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielilo lepšieho prenosu energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad: základné polstrovanie, ktoré je strategicky umiestené na špičke a päte base-u.

Miller Strap: strap tvorený z TPU sieťky, jeho tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopol botu. Miller Strap vytvárajú extrémne pevné uchytenie boty vo viazaní, ale bez stráty pružnosti!

Midback: pätka, ktorá bola navrhnuta pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou mezi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Pätka vhodná pre parkové jaždenie a jib. Vhodné aj pro dievčatá.