Neohodnotené

Viazanie Union Danny Kass Tiger Style

Snowboardové viazanie Union, Pro model Denny Kass

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 6120/L
Značka: Union Bindings
€280 –23 % €215
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Viazanie union Danny Kass Tger Style
€280 –23 %

Pánske snowboardové viazanie Union Force. Viazanie, ideálny spoločník pre začiatočníkov, ale hlavne pre jazdcov, ktorí trávia dlhé hodiny na snowboarde a hlavne v snowparku. 

Po niekoľkoročnej prestávke je Danny Kass Pro Model späť v zostave Union Custom House. Toto je Dannyho desiaty Pro model s Union a pravdepodobne najlepší zo všetkých. Samotné viazanie je divoké, neskrotné a má mačaciu odozvu - rovnako ako samotný Danny.

Highback
Atlas Duraflex CB Highback je tuhý, ľahký a má čistý dizajn pre bezproblémové spojenie medzi topánkou a viazaním. Asymetrický dizajn vám dáva dostatok bočnej voľnosti pre vychytávky, pričom viazanie stále perfektne reaguje. Uhol opierky chrbta (predklon) je možné nastaviť bez náradia.

Základňa
Základňa Stage 4 so stredným až tvrdým ohybom je vyrobená z nylonu Duraflex ST. Tento materiál ponúka tuhosť a odozvu, ktorá vydrží sezónu čo sezónu. Tepelne tvarované EVA puzdrá s rôznou hustotou poskytujú vynikajúce odpruženie aj pri nízkych teplotách.

Strapy
Členkové popruhy ExoFrame 4.0 sú dokonalým spojením medzi topánkou a viazaním. Progresívny flex umožňuje rýchlu odozvu a prenos sily pre náročnú jazdu vo vysokých rýchlostiach. Termoplastický protišmykový materiál širokých pásikov na špičke TS-2.0 udrží vaše topánky odolné voči bombe a bezpečne vo viazaní. Popruhy sú dodávané s magnéziovými prackami. Sú 4-krát pevnejšie a dvakrát ľahšie ako hliníkové pracky.

Tvrdosť: 7

Štýl jazdy: All Mountain Freestyle

Kompatibilné aj s EST (chanal system Burton)