2 hodnotenia

Viazanie Switchback Destroyer

Pánske viazanie Switchback Destroyer je ideálne pre riderov, ktorí sú v parku ako ryba vo vode.

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 4355/M -
€179,95 –28 % €129,95
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
switchback destroyer 2 square 1226
Výpredaj
€179,95 –28 %

Pánske viazanie Switchback Destroyer je ideálne pre riderov, ktorí sú v parku ako ryba vo vode. Hodí sa ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých jazdcov. Na jibe ti poskytne oporu a istotu, ktorú potrebuješ pre ďalšie zdokonaľovanie.

Destroyer  je priame freestylové viazanie postavené na základni Origin. Toto nadčasové viazanie je vybavené voľnými a hravými Midbackmi a Miller strapmi bez zbytočného tlaku, podporia ťa a zároveň sa budeš na kopci cítiť dobre. Vyber si medzi bielou alebo čiernou verziou.

 

 

Origin Base: základňa je čo najviac odľahčená o nadbytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou obímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvelo tlmí všetky vibrácie a dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielilo lepšieho prenosu energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad: základné polstrovanie, ktoré je strategicky umiestené na špičke a päte base-u.

Miller Strap: strap tvorený z TPU sieťky, jeho tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopol botu. Miller Strap vytvárajú extrémne pevné uchytenie boty vo viazaní, ale bez stráty pružnosti!

Midback: pätka, ktorá bola navrhnuta pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou mezi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Pätka vhodná pre parkové jaždenie a jib.