1 hodnotenie

Viazanie Switchback Chaser 2020

Nenechaj si utiecť svoje sny a k snowboardu Chaser od Bataleonu si zabezpeč tiež viazanie Chaser od Switchbacku.

Variant
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 3521/L - 3521/M - Zvoľte variant
€179,95 –23 % €139
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
panske snowboard sety bataleon chaser 1 51934941 3 thumb 3
Výpredaj
€179,95 –23 %

Nenechaj si utiecť svoje sny a k snowboardu Chaser od Bataleonu si zabezpeč tiež viazanie Chaser od Switchbacku. Toto viazanie má široké využitie od zábradlí za rohom, cez kicker v parku, až po lavinové svahy. Z Chaseru bude nadšený úplný začiatočník a aj ostrieľaný rider.

VHODNÉ PRE JAZDCOV:

PÁNSKÝ – ZAČIATOČNÍK / POKROČILÝ / SKÚSENÝ

URČENÉ NA: FREESTYLE / FREERIDE / ZJAZDOVKA

POUŽITÉ KOMPONENTY:

Origin Base: základňa je čo najviac odľahčená o nadbytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou obímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvelo tlmí všetky vibrácie a dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielilo lepšieho prenosu energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad: základné polstrovanie, ktoré je strategicky umiestené na špičke a päte base-u.

Miller Strap: strap tvorený z TPU sieťky, jeho tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopol botu. Miller Strap vytvárajú extrémne pevné uchytenie boty vo viazaní, ale bez stráty pružnosti!

Midback: pätka, ktorá bola navrhnuta pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou mezi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Pätka vhodná pre parkové jaždenie a jib. Vhodné aj pro dievčatá.