Neohodnotené

Viazanie Flux DS - black/whte

Panske snowboardové viazanie Flux DS

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 6138/L
Značka: Flux Bindings
€299,99 –34 % €199
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Viazanie Flux DS black white
€299,99 –34 %

Viazanie Flux DS patrí medzi vyššiu triedu série Flat Rocker a je vybavené super ľahkým baseplatom Ultima, ktorý je základným parametrom na bezproblémové fungovanie ako vo vysokých rýchlostiach, tak pri pomalých nájazdoch na prekážky. Toto univerzálne viazanie oceníš kdekoľvek, v prašane, na upravenej zjazdovke, v parku na kickeroch, alebo na železách, tak aj v rozbitom teréne mimo zjazdovku. Si náročný na vybavenie, ale rozumný v utrácaní? Flux ti s modelom DS prináša vysoký výkon za rozumnú cenu!  

 

VHODNÉ PRE JAZDCOV: PÁNSKY - PRIEMERNÝ / POKROČILÝ / EXPERT
URČENÉ NA: ZJAZDOVKA / PARK / PRAŠAN
TVRDOSŤ: STREDNÁ

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:

- Baseplate Ultima -

- Odľahčený dizajn a prevedenie.
- Vyrobený z kombinácie nylonu a sklených vlákien na všestranný výkon.
- Minimálna kontaktná plocha s doskou dáva viazaniu flexibilnejšie vlastnosti.
- Footon polstrovanie rýchlo a efektívne tlmí nárazy a znižuje vibrácie. Je ľahko nastaviteľné a umožňuje polohovať zvlášť špičku a zvlášť časť pod pätou.
- Materiál nášľapu eliminuje hromadenie snehu a tým zlepšuje vstup do viazania.
- Všetky nastavenia je možné urobiť bez použitia náradia.

- Strapy -

- Waffle strap - Dvojvrstvová 3D konštrukcia členkového strapu zaručuje jednoduchú manipuláciu a maximálnu funkčnosť. Skvelo tlmí vibrácie, vstrebáva otrasy a pevne stiahne členok a topánku do viazania.
- F.T.M. versa - Všestranný priehlavkový strap s možnosťou zapnutia cez špičku topánky alebo priehlavok. Použitý pružný materiál sadne na akúkoľvek topánku na trhu.
- Beer račne - Novo navrhnutá račňa ľahko reaguje na dotiahnutie, má dostatočnú pevnosť a v kombinácii s ozubeným pásikom tvorí istotu upevnenia, ktorú potrebuješ pri vysokom zaťažení.
- L-Guide - Ozubený pásik je umiestnený po zapnutí do ochranného tunelu. Neprekáža teda pri ďalšej manipulácii a pri jazde.
- UU Fit - Systém upevnenia ozubených pásikov, ktorý zaručuje 360 stupňové prirodzené obopnutie topánky a rovnomerný tlak na topánku.

- Highback Resistor -

- Pätka Resistor ponúka pružnosť a dobrú odozvu na voľnosť tvojej jazdy.
- Flexibilná konštrukcia pätky lepšie udržuje ridera v správnej jazdnej polohe, v oblúkoch a pri prenose sily za jazdy.
- Stredne tvrdá pätka zo zmesi materiálov doplnených o sklené vlákna.
- Upevnenie pätky Micro Adjuster s možnosťou posunu v krokoch o 2,5 stupňa. Tým docieliš ešte lepšie nastavenie pätky, a to do boku.

VEĽKOSTI:

- S, M, L.

Značka Flux Bindings má za sebou 30 rokov skúseností s výrobou tých najkvalitnejších snowboardových viazaní na trhu. Kvalita, spracovanie a vydarený originálny dizajn je na prvom mieste. Navyše značka Flux vyrába nielen snowboardy a snowboardové topánky, ale aj množstvo doplnkov vrátane skvelých rukavíc.